KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7325212
nr 732 5212
Färgetsning
Signerad, Man på häst, motivets mått: 18x22
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:51:52
150 kr
150 kr